Shkrumbohet një makinë në Elbasan, dyshimet e para të policisë
Një automjet është përfshirë nga flakët në qytetin e Elbasanit mbrëmjen e djeshme.

Policia bën me dije se makina është djegur pjesërisht.

Ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, policia ka dyshime se zjarrvënia mund të ketë qënë e qëllimshme.

Njoftimi:

“Gjatë natës në lagjen “Partizani” , Elbasan, ka marrë flakë mjeti tip “Renault” me targa AA 841 CK, në pronësi të 44 vjeçarit, banues në lagjen Partizani, i cili ishte i parkuar në rrugë.

Si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të zjarrit dhe dokumentimin e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2018, ora 08:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori