Shkrumbohet nga flakët apartamenti në katin e pestë të një pallati
Një zjarr i madh ka rënë në një banesë në qytezën e Selenicës por fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, ku flakët të cilat u përhapën me shumë shpejtësi duke shkaktuar dëme të mëdha materiale, shkruan shqiptarja.com.

Në vend ngjarje kanë mbërritur tre zjarrfikëse nga qyteti i Vlorës që bënë të mundur kontrollin e flakëve dhe shuarjen e tyre.

Mësohet se zjarri ka ardhur nga kuzhina dhe paraprakisht dyshohet se pronarja e shtëpisë me inicialet M.C. ka lënë sobën ndezur. Në momentin që ra zjarri asnjë nga banorët nuk ishin në shtëpi./Albeu.com/
Shtuar më 01/03/2017, ora 21:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori