Shkrumbohet makina në Bishan të Vlorës
Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në BishanVlorës dhe sipas informacioneve dyshohet për shkak të një shkëndije elektrike.

Për shuarjen e flakëve ka ndërhyrë edhe zjarrfikësja, ndërsa raportohet se nuk ka persona të lënduar.
Shtuar më 15/06/2019, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori