Shkrumbohet në flakë Benzi në Devoll, dyshimet e para
Një automjet tip "Benz" është shkrumbuar në flakë në fshatin Çipan të Devollit.

NGgjarja ka ndodhur natën dhe sipas njoftimit të policisë makina është në pronësi të Dh.J., 44 vjeç banues në këtë fshat.

Sipas informacioneveparaprake, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

“Punohet për identifikimin e autorit”, thotë policia në një njoftim paraprak. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 20:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori