Shkrumbohet gjatë natës një makinë në Durrës
Ditën e sotme një makinë është gjetur e shkrumbuar nga zjarri.

Mësohet se makina me targa AA347OO është përfshirë në flakë rreth orës 02.00 të mëngjesit të sotem.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit bregdetar, në rrethana që ende presin të sqarohen nga policia.

Policia e njoftuar për ngjarjen ka mbërritur në vend dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkakut të djegies se automjetit. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2018, ora 08:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori