Shkrimtarja godet sërish: Burrat duan gruan t’a veshin, dashnoren t’a zhveshin
Pëlqej
Shkrimtarja e re Gerina Mullaj vazhdon të jetë një ndër njerëzit më të komentuar në median online kjo për shkak të veçantisë së shprehurit dhe ideve të saj të cilat shpesh herë nuk pranohen lehtë.

Gjatë një interviste në “Top Show” në Top Chanel, Gerina ka folur sërish mbi marrëdhëniet në çift dhe se si meshkujt kërkojnë të mbajnë njëkohësisht edhe gruan edhe dashnoren.

"Burrat me 'kostum' duan edhe gruan që ta veshë, edhe dashnoren që ta zhveshë, duan edhe gruan që t'i japë mend, edhe dashnoren që t'i lërë pa mend"!- deklaroi Gerina në Top Show. /albeu.com/


Shtuar më 21/10/2017, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori