Shkrimtarja e njohur sulmon hapur Ramën: Qeveri e korruptuar!
Pëlqej
Shkrimtarja e njohur Elvira Dones gjatë një rrëfimi të gjatë për portalin “Der Bund” ka folur plot penzimizëm për rrugën e Shqipërisë drejt BE.

Ajo njihet për kritikat e hapura ndaj qeverisjes së Berishës por nuk ka kursyer edhe kritikat ndaj punës së qeverisë Rama.

Sipas saj, pranimi i Shqipërisë në BE do të duhet të presë, pasi si thotë ajo, qeveria është e korruptuar.

“Shqipëria është një bastion i tregtisë së marijuanës dhe kokainës dhe politikanët kanë vetëm një qëllim kur ata janë në pushtet: pasurimi personal. Pa marrë parasysh se çfarë cilet janë ata”-thotë ajo. /albeu.com/


Shtuar më 07/12/2017, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori