Shkrihen akujt, pas kritikave Rama "fal" Bushatin e shtrëngon duart (FOTO LAJM)

Ftohja e marrëdhenieve Rama-Bushati bëri jehonë në media, gjë e cila u pasua edhe me kritika të hapura nga Bushati për kryemistrin e vendit. Por si duket marrëdhëniet janë stabilizuar sërish.

Gjatë ditës së sotme ndërkohë që kryeministri Edi Rama ka prezantuar platformën e KÇK-së, ka shtrënguar duart edhe me ish-ministrin e tij Ditmir Bushatin.

Siç duket edhe në këtë foto të shkrepur nga fotografi Agim Rama, Bushati dhe Rama janë takuar ndërmjet njëri-tjetrit dhe siç shkruan fotografi kanë biseduar dhe për çështjen e ditës. /albeu.com/

Shtuar më 25/11/2019, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori