Shkon për të dhënë llogari, Kujtim Gjuzi kopjon Edi Ramën për veshjen (FOTO LAJM)

Deputeti Kujtim Gjuzi debatoi me kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçin, për shkak të veshjes së tij jashtë etike.

Ruçi i bëri vërejtje, dhe nuk hezitoi që ti tregonte se nuk ishte veshur sipas rregullores së Etikës, në Kuvend.

Ndërkohë ditën e sotme, teksa ka qenë i pranishëm në Komisionin e Etikës Parlamentare, Gjuzi është shfaqur sërish me një veshje të guximshme, pasi ka vendosur që të vendosë një bluzë pambuku mbi xhaketën që kishte veshur.

“Dua ti ngjaj kryeministrit…”– ka thënë Gjuzi.

Shtuar më 12/12/2019, ora 18:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori