Shkoi për peshk por nuk u kthye, ngjarje e rëndë në Sarandë
Një 71-vjeçar me iniciale E.Z., i cili kishte shkuar për peshkim është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në Sarandë.

Nga dyshimet e para mendohet ngjarja është aksidentale dhe se viktima mund të ketë rënë nga shkëmbinjtë.

Ai është dëguar në morgun e spitalitSarandës ku ekspertët do të bëjnë ekzaminimet përkatëse për të zbardhur shkakun e vdekjes së tij.
Shtuar më 25/04/2019, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori