Shkodër/ Shpërthim në një dyqan gazi, nuk ka të lënduar
Një shpërthim ka ndodhur sot në Shkodër në një dyqan ku rimbushen bombolat e gazit.

Ngjarja ka ndodhur në Perash, dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Dyqani është përfshirë nga flakët dhe kanë qënë zjarrëfikësit të cilët kanë mundur të shuajnë flakët e zjarrit./albeu.com/

Shtuar më 08/01/2017, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori