Shkodër/ Arrestohet një 29-vjeçar, iu sekuestrua heroinë
Policia e Shkodrës deklaroi se ka vënë në pranga një përdorues të lëndëve narkotike të identifikuar si Alban Bushatin, 29 vjeç, banues në këtë qytet.

Të njëjtat burime theksuan se në 7 janar gjatë kontrrollit të ushtruar në lagjen “Tom Kola”, i’u gjet dhe iu bllokua në cilësinë e provës materiale një sasi pluhur e dyshuar si ajo e lëndës narkotike heroinë, të vendosur në 5 qese plastike me peshë totale 1.8 gr.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprën penale të “Pordhimit dhe shitjes të lëndëve narkotike”./albeu.com/

Shtuar më 08/01/2017, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori