Shkodër, vritet tregtari 50-vjeçar
Një vrasje me armë zjarri ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Shkodrës. Një person është qëlluar për vdekje rreth orës 08:00. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si ish-SMT-ja.

Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është Dedë Gjakaj rreth 50-vjeç, nga Malësia e Madhe. Mësohet se viktima ishte tregtar në tregun e shumicës së qytetit të Shkodrës.

Pak minuta pas ngjarjes policia e Shkodrës ka mundur të identifikojë dhe të vërë në pranga autorin e vrasjes dhe ka sekuestruar armen e krimit.

Burime nga policia bëjnë me dije se autori është Ilir Hoxha. Ndërkohë ende nuk dihen motivet e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2014, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori