Shkoder, proteste kunder centralit berthamor
Albeu.com
Ne qytetin e Shkodres eshte zhvilluar sot paradite nje proteste qytetare kunder ndertimit te centralit berthamor.Protesta ka ngjallur dhe interesin e mediave malazeze, te cilat kishin ardhur enkas per te ndjekur manifestimin.

Qytetaret e Shkodres kane hedhur idene e krijimit te nje ligji kunder ndertimit te centraleve berthamore.

Protesta ka nisur rreth ores 10.00 ne qender te qytetit, perpara godines se Prefektures dhe me pas protestuesit kane ecur me pankarta ne duar pergjate rruges kryesore te qytetit.
Shtuar më 26/04/2009, ora 23:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori