Shkodër, ekzekutohet gjyshi dhe mbesa 17-vjeçare
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës pasditen e sotme ku dy persona të një familje janë vrarë me armë zjarri, 17-vjeçarja Marie Çoku dhe gjyshi i saj 70 vjeç, Kol Çoku.
Policia ka arritur të identifikojë 2 autorët dhe është vënë në kërkim të tij, ndërkohë që nuk jep informacioni të mëtejshme. Ngjarja ka ndodhur në arën e familjes Çoku, teksa gjyshi dhe mbesa ishin duke punuar. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2012, ora 18:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori