Shkodër, atentat ndaj biznesmenit
Një 44-vjeçar nga qyteti i Shkodrës është qëëluar mesnatën e mbrëmshme nga persona ende të paidentifikuar të cilët janë larguar menjëherë nga vendngjarja me një automjet.

Biznesmeni Besnik Fangaj ka marre dy plumba nje ne dore dhe nje ne bark por eshte jashte rrezikut per jeten.

Sipas policise autoret e ngjarjes i kane zene prite 44-vjeçarit ne hyrje te shtepisë se tij dhe ne momentin qe ai po futej ne banese eshte qelluar. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2013, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori