Shkodër, 270 të rinj anëtarësohen në PD
Rreth 270 të rinj të komunes Hajmel të Shkodrës janë anëtaresur sot në Partinë Demokratike. Gjatë një takimi me ta, kryparlametarja Topalli ndal tek investimet që kjo forcë politike ka bërë gjatë këtyre viteve për fshatin dhe zhvillimin e tij.


Ajo tha se me 23 qershor Partia Demokratike e Shkodrës do të dërgojë në parlament 8 deputet.
Shtuar më 10/05/2013, ora 18:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori