Shkodër, 23 vjeçari vdes nga elektriciteti
Një 23-vjeçar i quajtur nga fshati Omaraj i rrethit Malësi e Madhe ishte zhdukur prej tre ditësh ndersa ai është gjetur gjatë nates së kaluar i pajetë pranë kabinës elektrike të fshatit të tij. Sipas policisë Daniel Arra ka humbur jetën pas kontaktit me energjinë elektriketransformator.


Trupi i viktimës është gjetur nga policia pas denoncimit të familjarëve të cilët kishin tre ditë që nuk kishin asnjë informacion për vendodhjen e djalit të tyre dhe kishin dalë në kërkim. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2012, ora 09:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori