"Shko moj gjej ndonjë çun të ri", deputeti shokon gazetaren (VIDEO)

Pëlqej
Pavarësisht se Kuvendi është mbledhur vetëm 3 herë, deputetet kanë “shkëlqyer” me veshjet e tyre super të shtrenjta.

Gazetarja e emisionit “Stop” ka realizuar një klip ironik dhe thumbues për deputetët, ku i ngacmon për veshjet e shtrenjta.

“Intervista" nis me Albana Vokshin që komplimentohet për fustani dhe deri tek Sadri Abazi që i sugjeron gazetares të gjejë një çun më të ri. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2017, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori