Lëndohen dy turistë grekë në Sarandë
Një masiv shkëmbor është shkëputur në Sarandëm në zonën e Syrit të Kaltër dhe është rrëzuar duke plagosur dy persona.

Sipas informacioneve paraprake të plagosur kanë mbetur dy turistë grekë.

Ata aktualisht ndodhen në spital ku dhe po marrin ndihmën e duhur mjekësore.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurve. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2019, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori