Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit, policia italiane arreston 7 shqiptarë
Shtatë shqiptarë të dyshuar si pjesëtarë të një rrjeti prostitucioni janë arrestuar gjatë një operacioni të
karabinierëve të Bergamos në Itali.Sipas mediave italiane rrjeti sillte dhe shfrytëzonte për prostitucion vajza nga Shqipëria dhe Rumania. Gjate kontrollevebanesat e të arrestuarve janë gjetur edhe armë që me sa duket janë përdorur gjatë konflikteve më bandat e tjera të zonës. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2013, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori