Goditet grupi i prostitucionit në Shkodër, kush është "koka" e krimit (VIDEO)
Pëlqej
Rinard Tota, i cili ishte koka e grupit të arrestuar për prostitucion ditën e sotme në Shkodër, nuk është i panjohur pasi ka qenë i arrestuar dhe dënuar për vepra të ndryshme penale.

ARRESTIMI

Ambienti tre katësh në pronësi të shtetasit Rinard Tota, ku realizohej veprimtaria kriminale është sekuestruar nga policia në kuadër të operacionit kombëtar “Forca e ligjit” që ka të bëjë me sekuestrimin e aseteve të ardhura nga aktiviteti kriminal.


Pikërisht tek ky ambient, forcat e policisë kanë mësyrë sot, duke i rrethuar Rinard Totën dhe Kastriot Musën dhe më pas arrestuar si organizatorë të prostitucionit.

Shtuar më 18/11/2017, ora 20:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori