Shkarkohet prefekti i Tiranës, Keltis Kruja
Keltis Kruja
Qeveria ka shkarkuar në mbledhjen e sotme të saj, Prefektin e Qarkut të Tiranës, Keltis Kruja. Vendimi është marrë në mbledhjen e Këshillit të Ministrave me propozimin e kryeministrit dhe në mbështetje të nenit 114 të Kushtetutës dhe të nenit 4, të ligjit nr.8927, datë 25.7.2002, “Për prefektin”.

Vendimi për lirimin nga detyra si prefekt i qarkut të Tiranës hyn në fuqi menjëherë. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2013, ora 23:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori