Shkarkohet nga detyra drejtori i INSIG
Këshilli Mbikëqyrës i INSIG shkarkon nga detyra Drejtorin e Përgjithshëm të kompanisë pas vendimit për rritjen e tarifave për sigurimin e TPL-ve pa analizë dhe pa konsultim.

Masa e shkarkimit është marrë menjëherë pas vendimit të drejtorit të INSIG-ut për të rritur në mënyrë të paparalajmëruar dhe të pakonsultuar me Këshillin Mbikëqyrës çmimin e siguracionit të detyrueshëm të automjeteve. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori