Shkarkimi i Manjanit, Meta sot në konferencë
Ditën e sotme kreu i Kuvendit dhe LSI-së do të flaës mbi shkarkimin e ministrit të drejtësisë Ylli Manjani.

Ai do të mbajë sot konferencë për mediat në orën 12:00. Aty do t’u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve në lidhje me shkarkimin.

Shkarkimi i Manjanit ditën e djeshme ka shkaktuar shumë polemika në radhët e dy partive kryesore. Ai u zëvendësua nga Petrit Vasili./albeu.com/

Shtuar më 31/01/2017, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori