Shiu "përmbyt" Tiranën
Shiu i rrëmbyeshëm që pëfshiu për disa minuta kryeqytetin ka përmbytur disa rrugë të tij ndërkohë që në disa prej tyre është shënuar trafik i rënduar.

Pavarësisht kolektorëve të vendosur, ujërat e shiut nuk arrijnë kurrë në puseta po krijojnë vështirësi në kalimin e qytetarëve. Rruga “Don Bosko” dhe “Komuna e Parisit” njihen si dy nga lagjet më problematike në kryeqytet.
Shtuar më 11/09/2013, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori