Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Shirat permbytin rruget kryesore te Vlores
Albeu.com
Reshjet e dendura te shiut qe kane perfshire jugun e vendit kane permbytur lagjet kryesore te qytetit te Vlores. Sipas informacioneve te fundit, uji ka vershuar ne lagjet “Pavaresia” dhe “Isa Boletini”, si dhe ne rrugen prane “Skeles” dhe ne kryqezimin ne lagjen “Cole”.
Nuk kane mbetur pa u prekur edhe rruget prane universitetit “Ismail Qemali” dhe ato prane kishes ortodokse.

Permbytjet masive kane shkaktuar gjithashtu probleme te medha ne qarkullimin e automjeteve.
Shtuar më 06/02/2010, ora 16:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori