Shinat e trenit vidhen për skrap
Pas zhvendosje së stacionit të trenit në Vorë i ka hapur rrugën hajdutëve për të vjedhur shinat e trenit të cilat i dergojnë për skrap. Barbaria mbi shinat ka nisur menjëherë, duke shkulur hekurin për ta shitur për skrap.

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga 4 me akuzën e vjedhjes. Erjol Medolli, Gentjan Bacelli, Orjon dhe Xhens Qosja, të gjithë të moshës 16-17 vjeç, u kapën në flagrancë duke shitur shinat e trenit për skrap./albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori