Meta ia merr valles dibrançe me Përparim Spahiun (FOTO LAJM)

Kreu i Kuvendit Ilir Meta dhe deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu janë fotografuar duke hedhur valle në Dibër, në një ceremoni festive, siç duket për festat e fundvitit.

Spahiu ishte një prej sfidantëve të Metës në garën për kreun e LIS-së, të cilën e fitoi kryetari aktual i Kuvendit./Albeu.com/
Shtuar më 28/12/2016, ora 21:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori