Shikoni me sa këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik (FOTO LAJM)

Kursi i këmbimit valutor për sot, shikoni me sa këmbehet euro, dollari dhe paundi britanik

Shtuar më 13/07/2019, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori