Shikoni dëmet që ka shkaktuar tërmeti në një supermarket në Durrës (FOTO LAJM)

Shqipëria shkundet nga tërmeti. Mësohet se tërmeti i magitudës 5.8 me epiqendër në detin Adriatik, 1 km nga qyteti i Durrësit është ndjerë në të gjithë qytetet e vendit dhe më gjerë.

Pamjet e siguruar nga Albeu.com në një supermarket në Durrës tregojnë qartë dëmet që janë shkaktuar.

Pothuajse të gjithë produktet e vendosura në rafte kanë rënë në dysheme dhe disa prej tyre tashmë kanë dalë jashtë përdorimit. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2019, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori