Shijojeni Ditën e Verës! Ky është moti për sot
Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta ndikojnë motin në gjithë vendin duke sjellë shira afatshkurtër në Veri dhe zonat Qendrore.

Pjesa e dytë e ditës përmirëson dukshëm kushtet e motit duke sjellë edhe kthjellimeshpeshta në të gjithë territorin shqiptar.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë gjatë mëngjesit por mesdita do të ruajë vlera termike të pandryshuara.

Era do të fryjë kryesisht e lehtë, me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Perëndimor ndërsa në det do vijojë dallgëzim i ulët. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2018, ora 08:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori