E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Shihni si gruaja vjedh në mes të Tiranës (VIDEO)
Një vjedhje spektakolare ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në kryeqytet, ku protagoniste është bërë një grua bashkë me fëmijën e saj.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00 të drekës në zonën e Brrylit në kryeqytet, teksa një grua ka vjedhur karrocën e një fëmije që ishte lënë nga prindërit jashtë lokalit.

Nga kamerat e sigurisë shihet gruaja bashkë me fëmijën, që pasi i afrohet karrocës, hipën fëmijën e saj aty dhe largohet e qetë sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Shtuar më 06/09/2018, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori