Shfrytëzimi i prostitucionit, tre të arrestuar në Tiranë
Pëlqej
Policia e kryeqytetit ka përfunduar me sukses operacionin e koduar 'Omega' duke arrestuar tre persona me akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. Të arrestuarit janë Halim Kuçi, 53 vjeç, banues në Kamëz, Elton Domi, 22 vjeç, dhe R.C, 18 vjeç, banuese të dy në Zallherr.

Mësohet se Halim Kuçi shfrytëzonte për prostitucion shtetasen me iniciale R.C, 18 vjeçe.
Shtuar më 21/08/2014, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori