Shfryhet operacioni, lirohet Flamur Avdyli i arrestuar mbrëmë me bujë
Pëlqej
Wshtë liruar për më pak se 12 orë pas arrestimit Flamur Avdyli. Ky u fundit i arrestua mbrëmë nga FNSH dhe RENEA duke bërë shumë bujë në media, por mësohet se Avdyli ka dalë sot i lirë ngë Drejtoria e Policisë së Tiranës.

Ai është vëllai i drejtuesit të grupit të Shijakut, Astrit Avdyli, i cili vijon që të jetë i arrestuarbashku me Shkëlqim Avdylin.

Mbrëmë u prangos edhe kushëriri i parë i vëllezërve, Jasim Avdylibashku me H. Hoxha, të dënuar në Turqi për trafik heroine dhe mbi 20 persona të tjerë u shoqëruan.
Shtuar më 22/10/2018, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori