Shfaqet sërish policja misterioze me syze, shenjestron tre emrat e radhës nga bota e krimit
Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pritet të nënshtrohen operacionit Forca e Ligjit.

“Sapo i ka nisur kërksat me shkrim shtetasve Dashamir Gj me banimn në Durrës i dënuar në itali për trafik të qenieve njerezore.

Emiljano H, i dënuar në Gjermani për trafik narkotikesh e pastrim parash.

Edlir H. me lidhje familjare me Emiljano H pasi dyshohet se gezon te ardhura"-ka deklaruar ajo.

Shtuar më 05/02/2020, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori