Sherri mes tė rinjve, vritet 26-vjeēarja
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė 26-vjeēare e plagosur nga dy tė rinj pas njė sherri natėn e kaluar nė njė lokal nate nė zonėn e Kasharit ka ndėrruar jetė nė spital si pasojė e plagėve tė rėnda.

Ende nuk bėhet e ditur nėse Sonila Tafaj kishte tė bėnte me sherrin mes tė rinjve apo vrasja e saj ishte aksidentale, ndėrkohė qė policia e kryeqytetit ka nisur hetimet pėr zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2013, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.