Sherr për pronën, vëllai plagos me armë vëllain
Një plagosje me arme zjarri brenda familjes ka ndodhur sot në qytetin e Lezhës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Piraj, ku vëllai ka plagosur me arme vellanë dhe me pas është arrestuar nga policia.

Mësohet se Gjin Marku ka qelluar me arme vellanë e tij, Pjeter Marku pas një sherri për pronën. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2012, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori