Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Sherr në spital, 46-vjeçari grushton infermierin në Berat
Një sherr ka ndodhur në një spital në Berat.

Burime nga policia bëjnë me dije se pas një sherri pacienti i ka qëlluar me gruasht infermierit.

Në pranga ka rënë shtëtasi A.V, vjeç 46, banues në fshatin Goriçan.

“Më datë 01.09.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për shtetasin A.V, vjeç 46, banues në fshatin Goriçan, pasi rreth orës 02:00, në urgjencën e spitalit rajonal Berat, ka goditur me grusht, infermierin e turnit, shtetasin A.K, vjeç 29,. Neni 237 i Kodit Penal”- njofton policia. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2017, ora 13:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori