Sherr ne shtepi, qellon me arme gruan dhe veten
Albeu.com
Nuk e ka kuptuar dot jeten pa bashkeshorten e tij, kur ajo kishte vendosur ta linte e te merrte me vete edhe femijen e vogel, per t’u hakmarre ka qelluar mbi te me nje plumb ne koke. Por shume shpejt nje pendese e rende e ka kapluar, e ka vendosur te qelloje edhe mbi veten pa menduar me teper. Per fat te mire, plaget nuk kane qene vdekjeprurese, e te dy jane derguar me urgjence ne Spitalin Ushtarak.

Elsa Telhai, 18 vjec dhe Genci Ilnica, 27, burre e grua kane mbetur te plagosur rende me plage ne koke per shkak te nje konflikti qe kishte nisur pak kohe me pare mes tyre.

Ata jetonin ne nje shtepi private te vendi i quajtur “Rruga Ura” ne zonen e Kinostudios ne Tirane. Por jeta jo shume e mire dhe konfliktet mes çiftit ishin shtuar kohet e fundit.


Shtuar më 24/04/2009, ora 15:13
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori