Sherr në “Shihemi në gjyq”, shkrimtari marros jetimen dhe i zhvat paratë (FOTO LAJM)

Historia e dashurisë që çuditi gjithë shqiptarët dhe që është përfolur në shumë media në vend.

Këtë herë Amadeo me profesion shkrimtar dhe Lumturia i janë drejtuar emisionit Shihemi në gjyq. Ato kanë pasur një marrëdhënie dashurie e cila filloi nga Facebook-u. Përveç zemrës Lumturia pohon se i ka dhënë dhe një shumë të konsiderueshme parash.

Pas kësaj ata u ndanë. Amadeo është lidhur me një vajzë 20 vjeçare studente dhe jetime, e cila thuhet se ka shfrytëzuar paratë. Lumturia gjithashtu e rritur jetime kërkon ti kthehet shuma e parave. Nuk dihet se si do të përfundojë historia e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 02/07/2017, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori