Sherr në diskotekë, vritet 29-vjeçari shqiptar në Itali
Një 29-vjeçar shqiptar, emigrant në Itali, ka gjetur vdekjen pas një sherri me thika në një diskotekë. Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në një klub nate në Arezzo. Nga hetimet e policisë në këtë kohë shpërtheu grindja mes të rinjve.

Bashkë me 29-vjeçarin janë plagosur dhe dy shqiptarë të tjerë, përkatësisht 25 dhe 30 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori