Sherr në Këshillin Bashkiak të Gjirokastrës, goditet me shishe Aliko
Një situatë e tensionuar ku nuk kanë munguar edhe goditjet me shishe është pasqyra e përgjithshme e asaj që ka ndodhur në Këshillin Bashkiak të Gjirokastrës mes këshilltarit të PS, Petrit Brahimi dhe Dasho Alikos.

Gjatë momentit që Dasho Aliko po fliste për problemet e Lazaratit, është goditur me shishe Petrit Brahimi.

Ky rast ka ndodhur gjatë diskutimeve të tensionuara për tregun e ri industrial. /albeu.com/

Shtuar më 04/10/2016, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori