Sherr mes vajzave tek "Për'puthen": Më quajti objekt s*ksi, më ofendoi
Deklarata e bërë nga Ana referuar Melisës, ka prekur jo pak këtë të fundit.

Bukuroshja ka vendosur të mos ndjekë më në rrejte sociale Anën, pasi sipas saj, fjalia e thënë nga Ana se Fatjoni e sheh atë thjesht si objekt seksi, ishte tepër e rëndë.

Melisa shtoi se në emision ndodhet për djemtë e jo për të bërë shoqe, kështu që nuk e ka aspak problem miqësinë e ndërprerë me 24-vjeçaren.

"Atë ditë që u shpreh ashtu për mua nuk e mbaj në Instagram. Unë nuk mbaj asnjë raport me të.

Me situatën që u krijua të premten unë kisha të drejtë të mërzitesha me të gjithë.

Nuk është thjesht Instagrami, është një shkëputje dhe kaq", tha Melisa.
Shtuar më 30/11/2020, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori