Sherr me thika, plagosen dy nxënës në Durrës
Dy nxënës mbetën të plagosur me thikë dhe mjetë të forta paraditen e të enjtes në Durrës pas një sherri mes të rinjsh.
Ngjarja ka ndodhur në ambientet e jashtme të shkollës se mesme “Naim Frashëri” të qytetit bregdetar, ku kanë mbetur të plagosur 17-vjeçari me iniciale E.K. dhe Xh.T.


plagosurit janë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërsa policia arrestoi dy të dyshuar për këtë ngjarje.
Shtuar më 03/10/2013, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori