Sherr me kunatin, plagoset i riu shqiptar
Një sherr ka përfunduar në plagosje ditën e sotme në Itali.

Sherri ka nisur në qendrën e ndihmës sociale të Bashkisë Francavilla Fontana, ku një 40 vjeçar ka qëlluar me thikë në bark kunatin e tij me origjinë shqiptare.

Mediat lokale italiane shkruajnë se 30 vjeçari i plagosur ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Fillimisht, i plagosuri u dërgua në spitalin e Brindisit dhe më pas u transferua në Fazzi di Lecce.

Autori është vënë në pranga nga autoritetet. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 19:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori