Sherr me grushte në një lokal pranë rrugës së Liqenit Artificial
Një konflikt për motive banale ka ndodhur gjatë ditës së sotme në një lokal pranë rrugësLiqenit Artificial. Shtetasi me inicialet A.P 35-vjeç është goditur me grushte në kokë dhe aktualisht po merr mjekim në SQU, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Po ashtu janë shoqëruar në polici Ylli Gjeci dhe Eltjon Velaj.

I dëmtuari Alket.P, figuron si person i proceduar më parë për shkatërrim prone./Albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 22:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori