Sherr “live” për grabitësit, gazetari përplaset me shefin e Policisë (VIDEO)
Mbrëmjen e sotme në emisioni “Opinion” ka nisur një debat i fortë mes drejtorit të Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj dhe gazetarit Spartak Koka.

Ky i fundit ka thënë se një nga grabitësit e Rinasit, Fation Xhyliu nuk është arrestuar, edhe pse ka qenë në kërkim.

Ndërkohë, Hodaj ka kundërshtuar, duke thënë se ai nuk ka qenë në kërkim, por nën vëzhgim. Aty debati është ndezur edhe më shumë. Për më tepër ndiqni videon./Albeu.com/
Shtuar më 14/02/2017, ora 23:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori