Sherr LIVE mes Çilit dhe Bushatit, i nxjerrin të "palarat" njëri-tjetrit
Pëlqej
Në News 24 janë rritur tonet dhe mes të ftuarëve, Henri Çili dhe Andi Bushati ka plasur sherri ndërsa të dy kaluan në fyerje

Bushati: Ti hoqe Zhejin dhe Alfred Lelën, kur vendose ti shërbeje Edi Ramës.

Çili: U mërzite me Fatos Nanon sepse të nxorri nga lokali…

Bushati: Njerëzit qeshin me ty sepse thua se çdo 4-vjet duhet të fitojë kryeministri që më bën punë mua. Mua ma më vjen keq që njerzit qeshin me ty. Ti je me Berishën në 21-janar dhe je me Ramën për kanabisin.

Çili: Ke financimet e tua okulte…

Bushati: Unë nuk kam as borxhe në banka, as jetën nuk e kam fallco dhe as nuk fsheh jetën time. Po pate turp për atë që je, unë nuk do dilja në tv.
Shtuar më 09/11/2017, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori