Shënohet viktima e dytë në plazhin e Velipojës
Një tjetër viktimë është rregjistruar sot në plazhin e Velipojës. Mësohet se një pushuar ka humbur jetën mesditën e sotme.

Pushuesi ishte nga Shkodra dhe shkak për ngjarjen e rëdë ishte ataku kardiak.

Në vendin e ngjarjes shkuan edhe bluzat e bardha, që tentuan ti japin ndihmën e parë, por pushuesi ka ndërruar jetë.

Pak ditë më parë në plazhin e Velipojës një tjetër pushues nga Kosova humbi jetën. /albeu.com/

Shtuar më 06/07/2017, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori